Hakkımızda

Yüksek Kalite, Hızlı Teslimat

Yenilenen ve genişleyen ürün yelpazemizle sizin için buradayız

25 Yılı Geçen Tecrübemizle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz​

Kurulduğumuz ilk günden itibaren sizlere Motor, Redüktör, Rulman, Kayış, Dişli Zincir, Tekerlek gibi güç aktarma elemanları ve Yapıştırıcılar, Gressler ve Hırdavat ürünleri gibi bir çok konuda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için firmamızın değişmez prensibi daima kaliteli ürün ve hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Satışta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan AKADEMİ RULMAN gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermek için çalışmaktadır ve çalışacaktır.

Rakamlarla

Akademi Rulman

0
Hizmet Yılı
0
Marka
0
Ürün

Tecrübemizin ve teknolojinin buluşmasıyla ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en kısa zamanda size ulaştırarak işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda gerçekleşen teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin verimliliğini bu inovasyonlar doğrultusunda arttırmaktır.

Vizyonumuz

Yurt içinde katma değerli çözümler oluşturup, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe uzmanlaşmış bir şirket olmak.

Geniş ürün yelpazemizden ihtiyacınız olanları bildirin, fiyat teklifiniz mailinize gelsin